Pracownik sklepu

TWOJE ZADANIA

  • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów

  • Utrzymanie porządku w sklepie

  • Wykładanie towaru

  • Bieżąca obsługa klientów

  • Obsługa stanowiska kasowego

  • Możliwość specjalizacji w jednym z obszarów asortymentowych

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę na min.12 miesięcy oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia

  • Pakiet benefitów dla ciebie i twojej rodziny: prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie, bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego, karta MultiSport, bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka,

  • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych

  • Wdrożenie pod opieką Instruktora i Mentora

  • Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Zastępcy Managera Sklepu

  • Możliwość dostosowania grafiku do twoich potrzeb

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

TWOJE KOMPETENCJE

  • Chęć długotrwałej współpracy

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

  • Dokładność, zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego będzie dodatkowym atutem

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego

  • Mile widziane aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne

  • Mile widziane doświadczenie w branży handlowej oraz/lub w pracy fizycznej

RÓWNE PŁACE
Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej oferty pracy lub złożyć swoją aplikację telefonicznie, zadzwoń na naszą infolinię:
+48 800 500 518

LIDL
LIDL
Termin ostateczny:2023-12-31