Kino
Wyraź opinię
Sapport
Sezam
A A

ikona youtube  ikona facebook  

solaris center

Przy Solaris Center znajduje się wieloekranowe Kino Helios. Ten nowoczesny, filmowy Multiplex posiada sześć klimatyzowanych sal z wysokiej klasy sprzętem projekcyjnym i nagłaśniającym, a w czterech z nich wyświetlane mogą być filmy w formacie 3D. Łącznie zgromadzić może naraz ponad 1240 osób.

W kinie poza standardowymi projekcjami polskich i światowych hitów prezentowane są specjalne pokazy przedpremierowe oraz uroczyste premiery, tematyczne maratony filmowe, ambitne seanse Klubu Konesera i specjalne pokazy w ramach Kina Kobiet. W ofercie znajdują się także filmowe seanse dla grup szkolnych i firm. Zobacz aktualny repertuar Kina Helios na stronie internetowej: www.helios.pl.

Rezerwacji internetowej biletów dokonać można na stronie: www.helios.pl. Miejsca można zarezerwować również telefonicznie:

  • rezerwacja dla klientów indywidualnych: tel. 77 402 50 30
  • rezerwacja grupowa: tel. 722 382 345

Wejście do Kina Helios znajduje się na poziomie "0" - przy wejściu do Solaris Center od strony ul. Żeromskiego.

Udając się do kina można skorzystać z parkingu Solaris Center. Prosimy pamiętać, że przejście z parkingu do kina jest możliwe od poniedziałku do soboty od godziny 9.00 oraz w niedzielę od godziny 10.00. Sam parking jest czynny od poniedziałku do soboty do godz. 22:30, natomiast w niedzielę do 21:30. Po tym czasie parking jest zamknięty i nie ma możliwości wyjazdu.
Parking jest płatny.
Więcej informacji: http://solariscenter.pl/informacje/parking

Przed seansem zapraszamy na zakupy do Solaris Center!

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.