Solaris Center gra z WOŚP!
Wyraź opinię
Sapport
Sezam
A A

ikona youtube  ikona facebook  

W tym roku w akcję zaangażowała się grupa wspaniałych najemców, których produkty zasiliły przedmiot aukcji, której dochód zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Do wylicytowania będzie kosz pełen niespodzianek od Solaris Center, w którym znajdzie się biżuteria od Tous, bony do wykorzystania u Stodola kebap, koszulka z autografem zawodnika MMA - Michała Włodarka, pakiet pysznych kaw i deserów od Sopelka, smycze i gadżety dla pupila od sklepu Leopardus oraz kosmetyki do pielęgnacji od Hebe.

 LINK DO AUKCJI: https://allegro.pl/oferta/galeria-solaris-center-paczka-niespodzianek-10174434782

 

Zawartość paczki do wylicytowania:

TOUS: naszyjnik o wartości 579 zł Naszyjnik Colors of Love wykonany z żółtego srebra Vermeil ze spinelami. Długość naszyjnika: 40-45 cm. Kolekcja Colors of Love oparta na motywie serca w uniwersalny sposób ukazuje różne oblicza miłości, a swoim subtelnie ukrytym przesłaniem BELIEVE IN YOU pokazuje, że mamy uwierzyć w Siebie, uwierzyć w Miłość!

STODOLA: 1 kolekcjonerska koszulka z podpisem Michała Włodarka „Komara” + 2 bony do Stodoly o wartości 50 zł każdy

SOPELEK: 10 x bon do Sopelka za 10 zł, 8 x kawa w ziarnach Brazylia Santos Guaxupe 250g, 4 x kawa w ziarnach Brazylia Santos Guaxupe 500g, 1 x kawa w ziarnach Brazylia Santos Guaxupe 1kg, 5 x cremella pistacjowa, 5 x cremella orzechowo-kakaowa

LEOPARDUS:2 smycze Flexi w rozmiarze M - czarną i różową, oraz worek/plecak z motywem kota

HEBE: 7 żelów pod prysznic, 4 kremy do rąk w piance, 7 naturalnych past do zębów, 2 mydła w płynie, 3 wegańskie pędzle do makijażu DUKA: 4 szklanki (wartość 2x 49 zł)

Księgarnie Świat Książki: bon o wartości 50 zł

Czas na herbatę: zestaw z mleczną czekoladą z truskawką, maliny w syropie, konfitura cytryna z imbirem, miód akacjowy z orzechami laskowymi, paczka herbaty „Na dzień dobry”, paczka herbaty „Madagaskar"

Yves Rocher: zestaw kosmetyków - relaksujący żel pod prysznic, do kąpieli oliwka & petit grain 400 ml, krem do ciała oliwka & petit grain 200 ml, krem do rąk Olive Petit Grain 30 ml

Ziaja: zestaw kosmetyków - oliwkowy żel pod prysznic 500 ml, oliwkowy szampon do włosów 400 ml, oliwkowa odżywka do włosów 200 ml, oliwkowy krem do rąk, pielęgnacyjna maść oliwkowa, krem oliwkowy

1 kosz ze słodkościami Milka

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.