Letnie rozpieszczanie
Wyraź opinię
Sapport
Sezam
A A

ikona youtube  ikona facebook  

Leżeć i pachnieć... Zapraszamy na zakupy w salonach z kategorii beauty!

Ostatnie dni lata warto wypełnić samymi miłymi wspomnieniami. Zmysłową podróż czas zacząć! Jak pachną przyjemności? Tego dowiesz sie w Perfumerii Douglas, która słynie z najlepszych światowych zapachów. Zasmakuj też innych rozkoszy w postaci urodowych zabiegów. Manicure? Możesz wykonać nawet w domu. Konsultantki marki Semilac pomogą Ci w doborze odpowiedniego asortymentu. Stąd już niedaleko do salonu Inglot, który rozsławił polską branżę kosmetyczną na całym świecie.

Czego jeszcze potrzebujesz do szczęścia? Drogerie Rossmann i Hebe w pełni wypełnią tę lukę. Jest tu wszystko od chemii domowej, przez kosmetyki codziennego użytku po asortyment dekoracyjny jak np. zapachowe świece. Ziaja dla Ciebie ma natomiast szeroki wybór produktów przyjaznych dla skóry i środowiska. Podobnie jak Yves Rocher, francuska marka wykorzystująca niewyczerpaną moc roślin. W Kontigo zaś znajdziesz wyjątkowe kosmetyki z całego świata, nawet z odległej Japonii.

Niedowierzasz temu co czytasz? Sprawdź jakość wzroku u naszych specjalistów z Paris Optique lub Vision Express. Oba salony optyczne mogą pochwalić się dużym wyborem modnych oprawek do okularów. Jesteś w dobrych rękach! Pomożemy Ci w pełni rozkoszować się chwilą... #napoprawęnastroju

Zapraszamy: 

http://www.solariscenter.pl/

https://napoprawenastroju.pl/

Spot - Letnie rozpieszczanie - OBEJRZYJ!

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.