Wyślij do sieci #przesłaniezjajem dla Służby Zdrowia!
Wyraź opinię
Sapport
Sezam
A A

ikona youtube  ikona facebook  

Wystarczy jedno jajko, coś do pisania / malowania / wyklejania i odrobina kreatywności, by przekazać nieco pozytywnej energii tam gdzie teraz szczególnie jej potrzeba. Wspólnie z CH Karolinka namawiamy - podziel się jajkiem z pracownikami Służby Zdrowia! Wyślij przez media społecznościowe #przesłaniezjajem! Za każde opublikowane zdjęcie lub filmik przekażemy jedną maseczkę na rzecz Opolskiego Centrum Ratownictwa i Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. Zbierzmy ich jak najwięcej!

Tegoroczne święta nie wszyscy mogą spędzić w domach. Pracownicy Służby Zdrowia w pocie czoła i z narażeniem życia, od rana do wieczora walczą na froncie z nieznanym zagrożeniem – wirusem COVID-19. Dlatego do spółki z CH Karolinka zachęcamy by z myślą o nich wysłać do sieci #przesłaniezjajem! Niech te nietypowe święta Wielkanocne staną się czasem nieograniczonych możliwości dzielenie się dobrem. Wszyscy tego teraz potrzebujemy.

Do akcji włączyli się już dyrekcja i pracownicy Solaris Center oraz CH Karolinka. Teraz czas na Ciebie! Im nas będzie więcej tym silniejszy przekaz. Poza tym każde wrzucone #przesłaniezjajem zamieniamy na maseczkę ochronną dla opolskich szpitali. Po świętach podliczymy Wasze wrzutki i przekażemy kolejną dostawę maseczek do Opolskiego Centrum Ratownictwa i Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.

Sprawmy, by pracownicy Służby Zdrowia wiedzieli, że o nich pamiętamy i doceniamy ich poświęcenie!

REGULAMIN AKCJI

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.