Karolinka i Solaris razem wspierają opolską Służbę Zdrowia
Wyraź opinię
Sapport
Sezam
A A

ikona youtube  ikona facebook  

800 maseczek ochronnych oraz 200 pakietów energetycznych (wody, batony, czekolady, musy, banany, itd.) we wtorek - 24 marca - trafiły do Opolskiego Centrum Ratownictwa i Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. To efekt współpracy Centrum Handlowego Karolinka oraz Solaris Center wraz z naszymi najemcami w ramach akcji #GalerieOtwarteNaPomoc. Na tym nie koniec! Przygotowujemy już kolejne dostawy. 

Zmuszeni jesteśmy pozostać w domach, ale to nie znaczy, że należy zamykać się na pomoc. Solidaryzujemy się z Służbą Zdrowia, która znalazła się na pierwszej linii frontu z wirusem i chcemy zapewnić im odpowiednie wsparcie. Po wcześniejszym uzgodnieniu z dyrekcją obu placówek zapotrzebowania, zorganizowaliśmy w Solaris Center i CH Karolinka wraz z naszymi najemcami, specjalne pakiety pomocowe. Ciągle monitorujemy sytuację, by na bieżąco zaopatrywać szpitale w niezbędny asortyment. Kolejna dostawę planujemy w przyszłym tygodniu.

Wsparcie Solaris Center i CH Karolinka to odpowiedź na konkretne potrzeby dwóch placówek: Opolskiego Centrum Ratownictwa i Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. W ramach pierwszej dostawy szpitale otrzymały 800 maseczek ochronnych oraz 200 pakietów energetycznych (wody, batony, czekolady, musy, banany, itd.). W planach jest również dostarczenie zapasu płynu dezynfekującego.

Śledźcie nasze media społecznościowe, gdzie zamieszczamy ważne komunikaty informacyjno-edukacyjne oraz promujemy ciekawe inicjatywy społeczne. 

 

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.