Wytęsknieni słońca, ciepłych podmuchów wiatru i długich spacerów, z przyjemnością witamy się z nową porą roku.

To też moment na wietrzenie szaf, zrzucanie zbyt ciepłych ubrań i poszukiwania nowych trendów!
Dziś zapraszamy Was na przegląd propozycji Solaris Center, nowości Was pozytywnie zaskoczą.


Obudź się i ruszaj na wiosenne przyjemności do Solaris Center!

Najpiękniejszy czas w roku przed nami!

WIOSENNE

PRZEBUDZENIE TRENDÓW
ZOBACZ NAJNOWSZY NUMER MAGAZYNU SOLARISCzytaj online

Zwiewne materiały, wzory kwiatowe, różnorodność barw to jest coś czego szukamy w sukienkach czy bluzkach na wiosnę. Zmęczeni po zimowej szarudze szukamy świeżości i koloru. Nowe ubranie skutecznie poprawia nastrój, każdy to wie 😉! Poszukując kobiecych nowości koniecznie zajrzyj to salonu Grey Wolf, Guess i Via di moda, sklepy zlokalizowane są na poziomie 0.


Mężczyżni postawią na modnie skrojone garnitury, marynarki z lżejszych materiałów, wygodne koszulki, wysokiej jakości koszule… to wszystko dla tych, którzy naprawdę chcą się dobrze ubrać! Kieruj się do salonów Giacomo Conti oraz Bytom (poziom 0).

STYLOWA WIOSNA

#01 przebudzenie trendów

W poszukiwaniu dodatków udaliśmy się… do salonów optycznych. Wszak słońce niedługo będzie mocno dawać się we znaki. Mimo tego, że to świetna wiadomość, oczy należy chronić przed promieniami słonecznymi. Zauważyliśmy także sporo nowości w oprawkach dla szkieł korekcyjnych.


Jeśli planujesz coś zmienić w swoim wyglądzie, może ten dodatek będzie kluczowy? Zapraszamy do Vision Express i Kodano (poziom -1) oraz Paris Optique (poziom 0)

#02 przebudzenie trendów

oko na słońce

Gdy zbliża się wiosna chętniej myślimy o aktywności fizycznej. Wybieramy dłuższe spacery, wyprawy w góry czy decydujemy się na bieganie.


Jednak bez odpowiedniego przygotowania łatwo możemy się zniechęcić. Dlatego bardzo gorąco zapraszamy Was do salonu Intersport, zlokalizowanego na poziomie +2.


Fachowa i sympatyczna obsługa znajdzie dla Ciebie to czego potrzebujesz.

W zdrowym ciele, zdrowy duch!

#03 przebudzenie trendów

W Solarisie pamiętamy także o najmłodszych. W poszukiwaniu wiosennych nowości zapraszamy do Smyka (poziom -1). Z kolei młodzież swój styl odnajdzie w Reporter Young (poziom +1). Młodość to przede wszystkim wyróżniający kolor, wzór, ale też wygoda potrzebna, by podbijać świat.

coś dla najmłodszych

#04 przebudzenie trendów

Skoro nowa energia i chęci do działania, to także zwrot w kierunku zdrowego stylu życia. Często odczuwamy przesilenie wiosenne, więc tym bardziej musimy zadbać o odpowiednią ilość snu i właściwe porcje witamin, w naszym jadłospisie.
Gdy rano pędzisz, zawsze możesz wpaść po drodze do Solarisa i zgarnąć pyszności od Smooth the fruit (poziom 0). W każdym sezonie mają dopasowane produkty do aktualnych potrzeb każdego z nas.


Z kolei, gdy poranki jeszcze chłodne warto zaopatrzyć się w akcesoria do herbaty na wynos. Widzieliśmy takie w Czas na herbatę (poziom 0). Dodatkowo możesz skorzystać z dużego wyboru herbat, w zależności od potrzeb, od pobudzających po wyciszające. Poza tym to skarbnica pomysłów na prezent i to przez cały rok!

#05 przebudzenie trendów

zielona energia!

Każda gospodyni domowa powinna zapoznać się z ofertą Banquet (poziom +1). Jeśli od dawna marzysz, by wymienić garnki na nowe, to miejsce pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.


Z kolei, jeśli czujesz, że w domu ściany wymagają malowania, tapety należy zerwać albo wyrzucić dywan… zaczekaj! Może to kwestia wprowadzenia dodatków, by w znane pomieszczenia tchnąć nowe życie? Jeśli to możliwe, koniecznie sprawdź ofertę Home and You (poziom 0), kilka małych lub nieco większych dodatków potrafi zdziałać cuda.


Czasem wystarczy też bukiet świeżych kwiatów, by zmienić perspektywę o 180 stopni. Wychodząc więc z naszej galerii, skieruj się w stronę deptaku, przy wyjściu zahaczysz o cudną kwiaciarnię – Galeria Kwiatowo.

Home spring home!

#06 przebudzenie trendów

wiosenne promocje

Zobacz najnowszy magazyn inspiracji
Solaris Center

POBIERZ PDF