Duka - Wystrój wnętrz / Sprzęt domowy
Wyraź opinię
Sapport
Sezam
A A

ikona youtube  ikona facebook  

Duka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


POZIOM 0
 - zobacz na planie

Nr telefonu do salonu: 660 568 767 

Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota g. 9.00-21.00

                                niedziela g. 10.00-20.00

 

DUKA to sieć inspirujących sklepów z wyposażeniem kuchni i jadalni w skandynawskim stylu, które stworzone zostały zgodnie z ideą Kitchen Life.

 

Kitchen life to miejsce wspaniałych doświadczeń, którymi z radością dzielimy się z innymi ludźmi. Umacniamy więzi, tworząc wspólne chwile dawania i dzielenia się, autentycznego wyrażania siebie poprzez to, kim jesteśmy, czyli to, co w nas najlepsze. Dlatego w DUKA dokładamy wszelkich starań, aby nasze wysokiej jakości produkty były inspiracją dla coraz to nowych pomysłów na spędzanie czasu ze sobą. Słuchamy ludzi i ich potrzeb, aby nasze propozycje naturalnie odpowiadały ich oczekiwaniom w zakresie bezpieczeństwa, jakości i wyjątkowego wzornictwa. Wszystko to pod hasłem „Kitchen life”, które jest wizytówką i jednocześnie zobowiązaniem marki DUKA.

 

DUKA jest obecna na polskim rynku od 1999 roku i obecnie jest to ponad 60 sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy duka.com.pl

 

W naszych sklepach znajdziesz szeroki wybór artykułów kuchennych, porcelany, sztućców i szkła stołowego. Sezonowe kolekcje tekstyliów, dekoracji i akcesoriów kuchennych pomogą stworzyć niepowtarzalną atmosferę w każdej kuchni i jadalni. Wizyta w naszym sklepie z pewnością pomoże również wybrać idealny prezent na każdą okazję. 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.