Coral Travel - Usługi
Wyraź opinię
Sapport
Sezam
A A

ikona youtube  ikona facebook  

Coral Travel
Usługi

Coral Travel

Opole

 

POZIOM -1 - zobacz na planie

Nr. kontaktowy do salonu: 77 440 15 90

Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota g. 9.00-21.00

                                niedziela g. 10.00-20.00

Coral Travel jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding. To połączenie 20 lat doświadczenia Wezyr Holidays na lokalnym, polskim rynku z międzynarodową wiedzą i siłą Coral Travel. Synergia rozwoju i działania scalone pod wspólną marką to wiele korzyści dla klientów, przede wszystkim bogatsza oferta.

Dziś Coral Travel jest na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Od 1999 roku wyjechało z nami na wakacje blisko 1 000 000 turystów. W tym czasie zdobyliśmy liczne grono stałych klientów, dzięki czemu ugruntowaliśmy sobie pozycję jednego z największych profesjonalnych organizatorów wyjazdów na polskim rynku. Co roku wzbogacamy swoją ofertę o nowe produkty i obecnie proponujemy, obok Turcji, która jest kierunkiem flagowym, Grecję, Hiszpanię, Bułgarię, Egipt oraz kraje egzotyczne, takie jak: Dominikana, Kuba, Tajlandia, Mauritius, Meksyk, Seszele, Malediwy, Indie, Indonezja, Singapur czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Dla klientów poszukujących innych form podróży proponujemy bogatą ofertę połączeń lotniczych, transferów oraz hoteli na całym świecie. Dodatkowo posiadamy w ofercie ubezpieczenia podróżne.

Zapraszamy do biura.

https://www.coraltravel.pl/

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.