Via Di Moda - Moda
Wyraź opinię
Sapport
Sezam
A A

ikona youtube  ikona facebook  

Via Di Moda
Moda

Via Di Moda

via

 

POZIOM 0 - zobacz na planie

Nr kontatkowy: 508 396 402

Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota g. 9.00-21.00

                                niedziela g. 10.00-20.00

VIA DI MODA
Jesteśmy rodzinną firmą, która współpracuje z Galerią Solaris Center od pierwszych dni jej otwarcia.
W swoim butiku oferujemy takie marki jak: LIU JO, Elisabetta Franchi, Patrizia Pepe, Twin-set.
Jesteśmy pozytywnie odbierani przez naszych partnerów i klientów, firma integruje się z lokalną społecznością i współpracuje z innymi firmami w naszym mieście, wspierając siebie i swoje działania.

Nasze Marki Premium dedykowane są dla wyjątkowych kobiet, ceniących sobie dobrą jakość, namiastkę luksusu, świetny krój i ponadczasowe fasony!

 

O naszych markach: 


LIU JO
Ambasadorkami Liu Jo były tak znane modelki jak Kate Moss, Dree Hemingway, Karlie Kloss oraz Jourdan Dunn. Obecnie marka z okazji swojego 25-lecia współpracuje ze zjawiskową Kendall Jenner. Liu Jo może poszczycić się rozpoznawalnością aż w 35 krajach. Jej butiki są usytuowane w wielu prestiżowych lokalizacjach idealnie współgrających z szykownym charakterem marki.

PATRIZIA PEPE
Jeżeli kochacie się w ekskluzywnych i wyjątkowych ubraniach to Patrizia Pepe włoska marka założona we Florencji jest dla Was. Firma funkcjonuje na światowym rynku mody od 1993 roku a jej nadrzędną projektantką jest zwolenniczka prostych cięć i nieśmiertelnego minimalizmu- Patrizia Bambi .

ELISABETTA FRANCHI
Marka Elisabetta Franchi to kwintesencja kobiecości! Wł‚oska projektantka, w swoich projektach stawia przede wszystkim na styl i nietuzinkową formę. Ubrania jej projektu cechuje oryginalność oraz innowacyjne rozwiązania. Projektantka jest bardzo zaangażowana w liczne projekty związane z walką o właściwe traktowanie zwierząt. Należy również do zwolenników ochrony środowiska i odzwierciedla to w swoich projektach.

TWINSET
Marka TWINSET Simona Barbieri jest kojarzona z luksusem, smakowaniem życia, sławna dzięki swojemu stylowi i charyzmie. Założycielami jest małżeństwo Tiziano Sgarbi – dyrektor zarządzający i Simona Barbieri – dyrektor kreatywny – dlatego logo włoskiej marki to serce, symbol miłości i pasji, która wiązała się z jej powstaniem.

 

Zapraszamy serdecznie do naszego salonu, jesteśmy zlokalizowani na poziomie 0.

Znajdziesz nas też tutaj:

FACEBOOK

INSTAGRAM

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.