Gatta - Moda
Wyraź opinię
Sapport
Sezam
A A

ikona youtube  ikona facebook  

Gatta
Moda

Gatta

gatta 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
POZIOM +1
 - zobacz na planie

Nr telefonu do salonu: 665 691 800

Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota g. 9.00-21.00

                                niedziela g. 10.00-20.00

Marka Gatta jest czołowym producentem wyrobów pończoszniczych w Polsce, posiada jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk w Europie. Produkty Gatta są znane i cenione przez wszystkie klientki, przede wszystkim ze względu na najlepszą jakość, znakomite wzornictwo zgodne z najnowszymi trendami.
Asortyment tworzą marki własne: Gatta Collant, Beauty, Medicare, Active Shapewear to kolekcje rajstop i pończoch kształtujących sylwetkę, wspomagających walkę z cellulitem lub o właściwościach przeciwżylakowych; Gatta Wedding - kolekcja ślubna; Gatta Active, Active Swimwear, Bodywear - to kolekcje odzieży sportowej, kostiumów kąpielowych; Gatta Cottoline - kolekcja dziecięca; Gatta Underwear for man - bielizna dla mężczyzn.
Od października 2014 w salonie dostępna jest kolekcja The Intimate Britney Spears to propozycja dla wszystkich kobiet, które cenią zmysłowe projekty i seksowne dodatki. W kolekcji mamy: kobiece figi, staniki, szorty, gorsety, koszulki nocne, piżamki, kimona czy szlafroczki.

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.