Pizza Hut - Artykuły spożywcze / Strefa Smaku
Wyraź opinię
Sapport
Sezam
A A

ikona youtube  ikona facebook  

pizzahutexpress sklep

POZIOM +2 - zobacz na planie

Nr telefonu do restauracji: 713 862 407

Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota g. 9.00-21.00

                                niedziela g. 10.00-20.00

Pizza Hut istnieje na polskim rynku już od 25 lat. Od tego czasu marka rozwinęła swoją sieć na terenie całego kraju do liczby ponad 100 restauracji, rozszerzając również ofertę o koncept świeżej pizzy gotowej w 5 minut. Taką pizzę można dostać w Pizza Hut Express teraz również w Opolu! Oficjalne otwarcie restauracji obędzie się 09.05.2019r. To dobra wiadomość dla tych, którzy kochają jeść pizzę, ale nie lubią na nią za długo czekać. Nowa restauracja zlokalizowana jest w Centrum Handlowym Solaris, przy Placu Kopernika 16, dzięki czemu również mieszkańcy Opola mogą cieszyć się ulubionym smakiem pizzy gotowej nawet w kilka minut. Dostosowując się do coraz szybszego trybu życia swoich gości, Pizza Hut Express oferuje świeżo wypieczoną pizzę w zaledwie 5 minut od złożenia zamówienia. W ofercie znajdują się najpopularniejsze smaki Pizzy Hut w małym rozmiarze, więc każdy może wybrać coś dla siebie. Niewiele osób wie, że San Francisco jest kolebką piekarnictwa. Stąd nazwa nowego ciasta na zakwasie, z którego wypiekana jest pizza. Ciasto w stylu San Francisco jest lekkie i chrupiące, o wyjątkowym smaku, który z pewnością doceni każdy miłośnik i prawdziwy znawca pizzy. Każdy moment jest dobry na pizzę Brak pomysłu na obiad, przerwa w pracy lub spontaniczny wypad ze znajomymi? Każda okazja jest dobra na to, aby skusić się na pizzę z Pizza Hut Express. Poza standardowym menu restauracji, można wybrać wyjątkową Long Pizzę w specjalnej ofercie Real Deal za jedyne 4,99 zł lub postawić na tradycyjny smak Margherity o średnicy 23 cm, którą można dostać w równie atrakcyjnej cenie - 12,99 zł. Wiadomo, że pizza najlepiej smakuje w towarzystwie, dlatego marka oferuje kupony promocyjne skierowane dla małych i większych grup, które dostępne są w formie drukowanej, na stronie www.pizzahut.pl lub w aplikacji mobilnej Pizza Hut Polska.

PIZZA HUT dołączyła do programu - Too Good to Go!

Program Too Good To Go ma na celu ratowanie jedzenia w naszych restauracjach.

Założyciele programu walczą z wyrzucaniem jedzenia, ponieważ w wielu punktach gastronomicznych i sklepach na koniec dnia jest jeszcze wiele produktów, które są Too Good To Go, czyli zbyt dobre, żeby je wyrzucić!

Pizza Hut dołącza do programu w kolejnych miastach w Polsce! Dzięki Wam uratujemy przed wyrzuceniem kolejne porcje jedzenia!

Wartość naszej paczki to min 45 zł, a cena tylko 15 zł!

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.