Strefa Dobrego Smaku - dowiedz się co jeść, by być fit!

ikona youtube  ikona facebook  

Konsultacje dietetyczne, przygotowywanie zdrowych przekąsek wspólnie z blogerkami kulinarnymi oraz porady z zakresu prawidłowego odżywiania – wszystko to przygotowaliśmy dla Was z okazji kolejnego wydarzenia z cyklu Kobieta Piękna, Modna i Zdrowa w Solaris Center. Zapraszamy do Strefy Dobrego Smaku w dniach 21 – 22 września 2017 roku, w godzinach 13:00 – 18:00.

Internet jest pełen faktów i mitów na temat zdrowego odżywiania. Na ten temat napisano już chyba wszystko. Tylko czy wszystko jest zgodne prawdą? Co jeść, by być w formie i sobie nie zaszkodzić? Po to, aby pokonać stereotypy na temat diety i móc zrobić pierwszy krok w kierunku prawidłowego odżywiania zapraszamy Was na bezpłatne warsztaty do „Strefy Dobrego Smaku”. Podczas dwudniowego spotkania będziecie mogły skorzystać z porad i podpowiedzi ekspertów z zakresu zdrowego żywienia, a także podpatrzeć, jak w szybki i prosty sposób przygotować smaczny, zdrowy posiłek.

Z pomocą naszych ekspertów poznacie tajniki zdrowej diety oraz dowiecie się czego unikać. Przedstawimy Wam wymienniki niezdrowej żywności - fit dania, proste i szybkie w przygotowaniu. Będziecie mogły również skonsultować się ze specjalistą – dietetykiem i skorzystać z analizatora składu ciała, czyli urządzenia, które w bezpieczny i nieinwazyjny sposób określi efekty stosowanej diety bądź treningu z dużo większą precyzją, niż jest to możliwe w przypadku zwykłej wagi. Warsztaty to też czas zdrowego gotowania – wspólnie z blogerkami kulinarnymi przygotujemy coś smacznego. Przekonacie się też, jakie fit pyszności serwują na co dzień Deka Smak i Smooth The Fruit. W Strefie Dobrego Smaku działać będzie także specjalnie zaaranżowana strefa, w której dzieci nauczą się przygotowywania zdrowych przekąsek z warzyw i owoców.

Zapraszamy na przepyszne warsztaty w dniach, 21-22 września, w godz. 13.00.-18.00, na poziomie 0 galerii. 

 

Dalsze przeglądanie strony, oznacza akceptację użycia ciasteczek ("cookies").