Kreatywne eko-warsztaty dla dzieci i młodzieży

ikona youtube  ikona facebook  

Schowaj słońce do torby i zatrzymaj je na cały rok! Taka idea przyświeca kolejnej edycji Fabryki Wyobraźni, w ramach której każdy będzie mógł własnoręcznie ozdobić płócienną torbę lub zużytą koszulkę. 30 i 31 sierpnia – nadajemy rzeczom nowe życie! Przyjdź i zmaluj coś pożytecznego. 

Wszystko, co dobre, szybko się kończy, wakacje również. Znaleźliśmy sposób na to, by jeszcze przez chwilę poczuć letnią beztroskę, a jednocześnie małymi krokami przygotowywać dzieci i młodzież do wyzwań, czekających na nich w nadchodzącym roku szkolnym. W ramach kolejnej edycji projektu Fabryka Wyobraźni zapraszamy na wydarzenie „Schowaj słońce w torbie”.

W ramach kreatywnych eko-warsztatów chcemy przypomnieć dzieciom i ich rodzicom jak ważne jest dbanie o naszą planetę. Uczestnicy zabawy będą mogli własnoręcznie pomalować ekologiczne torby i przyniesione ze sobą t-shirty, nadając im „drugie życie”. Przy stanowiskach z odwzorowywaniem słonecznych szablonów, dzieci pod okiem profesjonalnego animatora – artysty i pedagoga rozwiną swoje zdolności manualne i kreatywne. Doskonała, pełna edukacyjnych elementów zabawa gwarantowana!

W warsztatach mogą wziąć udział chętni w wieku od 8 do 15 lat. Odbędą się one w dniach 30 – 31 sierpnia 2017 r. w godz. 13.00 – 19.00, na poziomie 0 Solaris Center. Wstęp wolny!

 

Dalsze przeglądanie strony, oznacza akceptację użycia ciasteczek ("cookies").