Wirtualny Dzień Dziecka

ikona youtube  ikona facebook  

Dzień Dziecka to wprost idealna okazja do świetnej zabawy. Z tej okazji przygotowaliśmy moc niezwykłych atrakcji dla najmłodszych. 1 i 2 czerwca zabierzemy dzieci na emocjonującą przygodę z wirtualną rzeczywistością. Wyścigi, Ocean, Przestworza, Kosmos i inne światy pełne przygód zapraszają!

Gry komputerowe od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, zwłaszcza wśród młodych osób. Najnowszym osiągnięciem technologicznym jest przeniesienie gracza w wirtualny świat za pomocą okularów wirtualnej rzeczywistości. Opolanie już 1 i 2 czerwca będą mieli wirtualną rzeczywistość w zasięgu ręki! Wszyscy, którzy w tych dniach odwiedzą Solaris Center, będą mogli zapoznać się z tą innowacyjną technologią i przeżyć niesamowite chwile dzięki najnowszej generacji urządzeniom wirtualnej rzeczywistości.

Dla młodych fanów rajdów nie lada gratką będzie z kolei Punkt Rajdowca. Każdy chętny będzie mógł się wcielić w rolę kierowcy superszybkich aut i sprawdzić swoje umiejętności, przy wykorzystaniu prawdziwej kierownicy rajdowej. Kolejnym przystankiem, którego nie można przegapić w interaktywnej przygodzie będzie Stanowisko Kosmos – obowiązkowy punkt dla każdego miłośnika kultowych już „Gwiezdnych Wojen”. W wydzielonej strefie będzie można spróbować swoich sił z super kosmiczną bronią. Świetna przygodą będzie także możliwość przetestowania dostępnych podczas inicjatywy mini-przestrzeni przyrodniczo-naukowych, które obejmą m.in. gry przygodowe, a przede wszystkim – Eagle Flight, czyli możliwość wcielenia się w Orła  i podróżowanie w przestrzeni powietrznej nad Paryżem. Dzięki profesjonalnym aplikacjom, dzieci będą mogły zobaczyć rozwój świata, odwiedzić planetarium, czy też przenieść się w najdziksze zakątki globu. Amatorzy mocnych wrażeń nie mogą przegapić Wirtualnego Roller Coastera, dzięki któremu będzie okazja, by poczuć nutkę adrenaliny w wirtualnym przejeździe kolejką górską.

Przygotowaliśmy również dla małych klientów konkursy multimedialne, ze słodkimi nagrodami. Każdy z uczestników zabawy otrzyma drobny upominek od Solaris Center. Rodzice natomiast będą mogli skorzystać ze specjalnych rabatów do naszych salonów. 

Wirtualny Dzień Dziecka w Solaris Center odbywać się będzie 1 i 2 czerwca, w godzinach 12:00-19:00, na poziomie 0. Serdecznie zapraszamy!

 

ulotka A5 wewn rozkadwka

 

Dalsze przeglądanie strony, oznacza akceptację użycia ciasteczek ("cookies").