ikona youtube  ikona facebook

Każdy lubi złowić dobrą okazję, kupić coś taniej lub otrzymać ekstra bonus. Dlatego zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnej Grze Zakupowej, która ma na celu nagradzanie Was za dokonywanie zakupów na terenie galerii. Do rozdania mamy aż 77 000 zł!

Rób zakupy i zdobywaj profity!

Od 1 kwietnia do końca września 2017 roku macie niepowtarzalną okazję wygrania wysokich nagród pieniężnych w postaci gotówkowych doładowań na karty płatnicze. Pula nagród sięga 77 000 zł!. Co należy zrobić, by wziąć udział w Grze zakupowej? Wystarczy zarejestrować paragony o wartości min. 25 zł za zakupy dokonane na terenie Solaris Center w czasie trwania akcji. Udział w Grze jest bezpłatny, a paragony można zarejestrować u hostessy w Punkcie Promocyjnym Akcji lub online - www.solaris.goffline.pl.

Jak działa bezpłatna „Twoja Karta Profitów”?

Każdy zarejestrowany paragon to cenne punkty na karcie gracza. Po zarejestrowaniu zakupów o łącznej wartości 300 zł, uczestnik gry nieodpłatnie otrzyma Twoją Kartę Profitów. Jest to darmowa karta płatnicza ze wstępnym doładowaniem w wysokości 20 zł, które można wydać na terenie Solaris Center. Dzięki regularnym zakupom dokonywanym w galerii gracze zwiększają swoje szanse na pozyskanie dużych profitów w postaci doładowań gotówki na karcie. Każdy kolejny paragon przybliża uczestnika do zdobycia nagród specjalnych, nagród miesiąca i tygodnia oraz podnosi jego wynik w Rankingu Graczy, który będzie podstawą do przyznania nagrody głównej. Co więcej, gracze mają możliwość wykonania dodatkowych aktywności niezakupowych w grze, za które otrzymają dodatkowe punkty w Rankingu. W Wielkim Finale Akcji, który odbędzie się 30 września, najbardziej zaangażowani gracze zostaną nagrodzeni doładowaniami na darmowe, imienne karty pre-paid o wartości 8 000 złotych.

Punkt Promocyjny Akcji, zlokalizowany na poziomie 0, czynny będzie w dniach 10-15 maja, 17-21 maja oraz 29 maja - 2 czerwca, w godzinach 12:00 - 20:00.