Bezpłatne rozliczanie PIT-ów w Solaris Center

ikona youtube  ikona facebook

W dniach 24-25 marca (w piątek i sobotę) w godzinach od 12:00 do 20:00 Pierwszy Urząd Skarbowy w Opolu wspólnie z Centrum Handlowym Solaris Center organizują punkt składania zeznań podatkowych przez internet. Pracownicy Urzędu udzielą szczegółowych informacji na temat rozliczenia dochodów uzyskanych w 2016 r. i skorzystania z ulg podatkowych i odliczeń.

Eksperci pomogą wprowadzić zeznanie do systemu e-Deklaracje i wysłać je przez internet do właściwego urzędu skarbowego. Na miejscu podatnik otrzyma wydruk zeznania z systemu i dokument UPO potwierdzający złożenie zeznania.

Klienci, którzy zechcą rozliczyć zeznanie elektronicznie muszą mieć ze sobą nr NIP lub nr PESEL (odpowiednio przedsiębiorcy i pozostali podatnicy), wymagane dokumenty służące rozliczeniu dochodów uzyskanych w 2016 r. (np. PIT-11, PIT-8C, dokumenty uprawniające do skorzystania z ulg podatkowych) oraz kwotę przychodu za 2015 r. – informację umożliwiającą wysłanie zeznania przez Internet. Kwotę przychodu za 2015 r. zawiera zeznanie składane w ubiegłym roku.

Punkt składania zeznań podatkowych zlokalizowany zostanie na poziomie +2.