ikona youtube  ikona facebook

Kobieta Piękna, Kobieta Modna, Kobieta Zdrowa – 3 cele w 3 dni! Od 22 do 24 marca w Solaris Center każda z Pań będzie mogła przejść wiosenną metamorfozę pod okiem profesjonalnych stylistów, makijażystów, fryzjerów i specjalistów od zdrowego trybu życia, a następnie wziąć udział w prawdziwej sesji zdjęciowej. Wszystkie usługi są darmowe!

 

Naszą intencją jest przypomnienie kobietom, że w codziennym zabieganiu wartu znaleźć czas dla siebie i zadbać nie tylko o dobre samopoczucie, ale również wizerunek. Wiosna sprzyja porządkom - to idealna pora aby odświeżyć też swój wygląd. Weź udział w wiosennych metamorfozach i pokaż się światu w nowej odsłonie!

W dniu 22 marca zapraszamy mieszkanki Opola do skorzystania z bezpłatnych porad i usług ekspertów od makijażu z Perfumerii Douglas oraz fryzierów z salonu Berendowicz & Kublin. Pod troskliwym okiem specjalistów, będziecie mogły na nowo odkryć w sobie piękno i zatroszczyć się o zdrową skórę na wiosnę, m.in. dzięki poradom z zakresu pielęgnacji twarzy marki Ziaja (dermokonsultacje).

23 marca to drugi dzień akcji, który upłynie pod hasłem „Kobieta Modna”. Dedykujemy go przede wszystkim tym paniom, które lubią nie tylko śledzić modowe trendy, ale również chcą zadbać o nowy wizerunek na wiosnę. Nasze klientki będą mogły skorzystać z porad modowych, makijżu marki Inglot i odświeżyć swoje uczesanie wspólnie ze stylistą fryzur z salonu Berendowicz & Kublin. 

Bez względu na wiek, warto zatroszczyć się o nie tylko o swoją urodę, ale także o zdrowie. Trzeciego dnia akcji - 24 marca - wszystkie kobiety będą mogły spotkać się i skonsultować z trenerem personalnym oraz dietetykiem, skorzystać z masażu dłoni z użyciem naturalnych kosmetyków marki Yves Rocher, a nawet poddać się badaniu wzroku Vision Express. Przygotujemy też degustację zdrowych koktajli owocowych Smooth the Fruit.

Każdego dnia na panie, które skorzystają ze Strefy Piękna, czeka miła niespodzianka w postaci kosmetycznego upominku.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-24 marca, w godzinach 12:00 – 20:00, na poziomie 0, przy wejściu od Pl. Kopernika. W tym czasie obowiązywać będą specjalne rabaty w naszych salonach. Zapraszamy!

 

02 03 ulotka A5