Dzień Perfekcyjnej Mamy w Solaris Center - 25 maja 2016 r.

ikona youtube  ikona facebook  

Nikt nie jest doskonały! Dlatego Dzień Perfekcyjnej Mamy w Solaris Center dedykujemy w tym roku wszystkim nieperfekcyjnym kobietom. Z tej okazji odwiedzi nas Anna Dydzik, autorka bloga nieperfekcyjnamama.pl, która stała się wzorem do naśladowania dla tysięcy kobiet. Przygotowaliśmy też drobne upominki dla mam. Zapraszamy do Solaris Center 25 maja!

- Jesteśmy przesycone wizerunkami idealnych kobiet wokół, a nie dostrzegamy tych nieperfekcyjnych, ale prawdziwych – mówi Anna Dydzik, autorka bloga nieperfekcyjnamama.pl. - Kobiety nie chcą dłużej udawać kogoś kim nie są. Dotąd większość z nich zakładała maskę na twarz, by pokazać innym, że świetnie sobie ze wszystkim radzą, są szczęśliwe, nie mają problemów, a wychowywanie dziecka to bułka z masłem. Ja postawiłam na autentyczność – dodaje blogerka.

Dzięki temu Anna Dydzik stała się głosem wsparcia dla tysięcy czytelniczek jej bloga, na którym dzieli się swoim doświadczeniem macierzyńskim, często budowanym na błędach. Podczas spotkania w Solaris Center nasz gość odpowie na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości związane z wychowaniem dzieci i nie tylko. Możecie przyprowadzić również swoje pociechy. Zapewnimy im opiekę animatorów na czas spotkania.

Dodatkowo, tego dnia każda mama zostanie obdarowana drobnym upominkiem marki Yves Rocher.

Dzień Perfekcyjnej Mamy odbędzie się w Solaris Center 25 maja. Na spotkanie z Anną Dydzik zapraszamy o godzinie 18:00, na poziom „-1”.

 

Dalsze przeglądanie strony, oznacza akceptację użycia ciasteczek ("cookies").