Wydarzenia

ikona youtube  ikona facebook  

W sklepie  zoologicznym  Leopardus Galeria Solaris rusza akcja adopcyjna we współpracy z TOZ'em.
Serdecznie zapraszamy do udziału w dniach: piątek 14.02.2020 od 13:00-18:00 i w sobotę 15.02.2020 od 13:00 do 18:00

Gościem specjalnym tego tygodnia w Solaris Center jest... walentynkowy jednorożec. W związku z tym ogłaszamy konkurs! Zrób sobie zdjęcie z jednorożcem i wrzuć na Instagrama, oznaczając hasztagiem #napoprawęnastroju. 10 najciekawszych fotek nagrodzimy zestawami od Sushi Royal. Ogłoszenie wyników 14 lutego!

Takich dni w kalendarzu powinno być więcej! W czwartek obchodzimy Dzień Bez Opakowań Foliowych. Da się? Oczywiście! Częśc salonów Solaris Center wprowadziło przyjazne dla środowiska udogodnienia. 23 stycznia znajdziecie tam solarisowe gadżety! Gdzie ich szukać? 

Znasz już nasz aplikację zakupową SEZAM? Jeśli jeszcze nie pobrałeś/aś jej na swój telefon to w czwartek wypada najlepszy dzień, by to zrobić. 30 stycznia wszyscy nowi użytkownicy otrzymają za rejestrację +200 punktów na start! 

Plany na weekend? Łapiemy wiatr w żagle i gramy z WOŚP! Zaczynamy już w sobotę 11 stycznia od zbiórki w Solaris Center. Przy wejściu do galerii (od strony pl. Kopernika) spotkacie wolontariuszy z puszkami. Nie pozwólcie żeby pozostały puste... Zarezerwujcie też czas w niedzelę! Podczas 28 Finału Wielkiej Orkietry Świątecznej Pomocy w Opolu na pl. Kopernika powstanie jedyna w swoim rodzaju Strefa Rekreacji.

 

Dalsze przeglądanie strony, oznacza akceptację użycia ciasteczek ("cookies").