Wydarzenia

ikona youtube  ikona facebook  

Przed nami nietypowa niedziela handlowa, bo w ograniczonym składzie. 5 kwietnia zrobicie zakupy w następujących sklepach. 

800 maseczek ochronnych oraz 200 pakietów energetycznych (wody, batony, czekolady, musy, banany, itd.) we wtorek - 24 marca - trafiły do Opolskiego Centrum Ratownictwa i Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. To efekt współpracy Centrum Handlowego Karolinka oraz Solaris Center wraz z naszymi najemcami w ramach akcji #GalerieOtwarteNaPomoc. Na tym nie koniec! Przygotowujemy już kolejne dostawy. 

Solaris Center jak wiecie działa w ograniczonym zakresie, ale jest nadal otwarty. Bez wyjątkowej potrzeby lepiej nie wychodźcie z domu. Jeśli jednak zmuszeni jesteście zrobić u nas zakupy lub załatwić inne sprawy, to przyjdźcie pieszo lub przyjedźcie autem. Starajcie się unikać komunikacji zbiorowej. Z myślą o Waszym bezpieczeństwie znieśliśmy opłatę na parkingu podziemnym. Parking nadziemny zostaje wyłączony z użycia. 

W związku ograniczeniami w funcjonowaniu Solaris Center do galerii można dostać się tylko od ul. Oleskiej. Pozostałe wejścia pozostają tymczasowo wyłączone z użycia. Przepraszamy za utrudnienia!

W związku z nadzwyczajną sytuacją związaną z ogłoszeniem pandemii koronawirusa na terenie Polski i świecie podjęliśmy decyzję o zawieszeniu Mega Promocji Zakupów. Jednocześnie prosimy, by nie pozbywać się Solarów. Niezwłocznie, po ogłoszeniu przez Rząd informacji o opanowaniu rozprzestrzeniania się wirusa, wznowimy akcję. 

 

Dalsze przeglądanie strony, oznacza akceptację użycia ciasteczek ("cookies").