ikona youtube  ikona facebook

Strefa Smaku +2

Strefa Smaku Solaris Center, mieszcząca się na poziomie +2, pozwoli Ci złapać oddech przed kolejnymi zakupowymi szaleństwami. Wspaniały widok, cudowne zapachy i wygodne kanapy zachęcą nawet tych najbardziej zabieganych. A więc usiądź, zrelaksuj się, nabierz sił – zjedz coś!

Trzeba trzymać się zdrowo - żyj owocowo, świeżo i energetyzująco! Lokal Smooth the Fruit da Ci wyśmienity dodatek do każdego posiłku. Świeżo przyrządzane soki i smoothies sprawią, że nabierzesz energii i chęci do sięgania po więcej.
Dla odmiany codziennej diety można delektować się smakami innych kultur. Restauracja Sevi Kebab serwuje wiele odmian tego tytułowego przysmaku. Jest to bezkonkurencyjna propozycja dla miłośników orientalnych klimatów. Do każdego zestawu podawana jest świeża bomba witaminowa: surówka. Tylko od Ciebie zależy, jak zjesz swojego kebaba! Smak wakacji w centrum miasta – nie ma nic lepszego!
Jeżeli chcesz sam decydować o tym, co zjesz i ile, odwiedź restaurację Deka Smak. W tym miejscu otrzymasz wszystko, czego dusza zapragnie – kuchnię domową, europejską, bufet sałatkowy i moc dodatków - wszystko świeże i gorące. Jak dużo jesteś w stanie zjeść? Może wraz ze znajomymi urządzicie "Mistrzostwa w jedzeniu na wagę"? Nagrodą może być pyszny deser.
Miłośników kurczaków nie trzeba raczej zachęcać do wizyty w restauracji KFC, światowego pioniera barów szybkiej obsługi. Smak kurczaków KFC od 1930 roku pozostaje niepowtarzalny dzięki unikalnej, oryginalnej recepturze Colonela Sandersa.
Zapraszamy również na poziom +4 Solaris Center do niebanalnej kawiarni Volvo Café w typowo skandynawskim stylu - zlokalizowanej w Volvo Concept Store.

Jak widać, Solaris Center, to nie tylko wybór modnych ubrań, dodatków i akcesoriów. W krótkie, zimowe dni warto zapoznać się z ofertą smakową Galerii, aby nabrać sił i z pełnym brzuchem cieszyć się z zakupowego szaleństwa. Smacznego!

smooth-the-fruit        sevi-kebab           deka-smak

 

   

280x140          volvo-cafe