home&you - Wystrój wnętrz / Sprzęt domowy

ikona youtube  ikona facebook

home&you

przebudowaDo czasu zakończenia rozbudowy Solaris Center trwa modernizacja salonu. Zmieniamy się na PLUS!

 

Poziom -1

Zobacz na planie
Kontakt
tel. 77 448 57 95

home&you to wyjątkowa marka jeśli chodzi dekorowanie domów, to szeroki wybór akcesoriów i tkanin do dekoracji salonu, kuchni, jadalni, sypialni oraz łazienki. home&you to marka stale podążająca za światowymi trendami wnętrzarskimi. Oferujemy przedmioty wysokiej jakości w przystępnej cenie. Oferta sklepu skierowana jest do tych, którzy cenią sobie piękno, wysoką jakość i oryginalność.
Salony home&you podzielone są na 4 strefy odpowiadające podziałowi domu na: salon, kuchnię, łazienkę i sypialnię. Strefa salonu jest najbardziej rozbudowana: znajdą tu Państwo kilka kolekcji o różnej stylistyce odpowiadającej indywidualnym gustom. Elegance to linia ekskluzywna, dla klienta o wyrafinowanym guście. Basic jest kolekcją skierowaną do szerszego grona odbiorców. Culture to linia inspirowana podróżami, czerpiąca z dorobku dalekich kultur i stylistyk.
W salonie home&you klienci znajdą setki pięknych produktów - tekstylia, szkło, zapachy, akcesoria łazienkowe i kuchenne, praktycznie wszystko, o czym marzą.

 

Dalsze przeglądanie strony, oznacza akceptację użycia ciasteczek ("cookies").