ikona youtube  ikona facebook

Master
Usługi

Master

Master

Poziom +4

Zobacz na planie
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek 9:00 - 20:00
   
Kontakt
tel. 696 510 486
tel. 77 441 41 01

Szkoła Języków Obcych Master to nowoczesna i szybko rozwijająca się placówka edukacyjna, która działa od 2003 roku, stawiamy na nowoczesne formy nauki języków obcych z wykorzystaniem nowatorskich metod nauczania. Naszym celem jest nauka języków obcych gwarantująca skuteczne porozumiewanie się.
Organizujemy kursy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego i francuskiego oraz kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Nasze kursy są dla wszystkich grup wiekowych, na każdym poziomie zaawansowania. Organizujemy m.in. kursy języka angielskiego dla dzieci od lat 2 Teddy Eddie, przygotowujemy do egzaminu gimnazjalnego, matury, TOEIC i wiele innych.
Nasi lektorzy to wykwalifikowane i doświadczone osoby, którzy pracują z wielkim zaangażowaniem i pasją, indywidualnie podchodzą do każdego słuchacza. Szkoła Języków Obcych Master oferuje również półkolonie i kolonie językowe, nasi animatorzy przygotowują także imprezy urodzinowe dla dzieci oraz imprezy tematyczne "Five o'clock", "Halloween" czy "Weekend z Nativem".