5asec - Usługi

ikona youtube  ikona facebook  

5asec
Usługi

5asec

5asec

Poziom -1

Zobacz na planie
Godziny otwarcia
poniedziałek - sobota 9:00 - 21:00
niedziela 10:00 - 20:00
Kontakt
tel. 77 448 57 31
tel. 665 100 571

Marka 5àSec jest międzynarodowym liderem na rynku pralniczym. Po kilkunastu latach działania na rynku polskim marka 5àSec stała się niekwestionowanym liderem w branży usług pralniczych, zaliczając się do największej i najlepiej wyposażonej technicznie sieci pralni. 5asce oferuje swoim klientom kompleksową usługę czyszczenia odzieży posiada również bogaty wachlarz usług dodatkowych m.in: czyszczenie dywanów, czyszczenie i renowację odzieży skórzanej, magiel, impregnację (wodoodporność), apreturę (zabezpieczenie tkaniny), czyszczenie sukien ślubnych, usługę antyalergiczną oraz czyszczenie artykułów typu: kołdry, poduszki, pościel, koce, narzuty, zasłony, firany itp.
Na szczególną uwagę zasługuje innowacyjna technologia prania wodnego Aquasec, która zapewnia ochronę tkanin i kolorów, skuteczne usuwanie plam, a odzież pozostawia świeżą i miękką.
Elementem wyróżniającym pralnie 5asec jest wysoka jakość usług czyszczenia i prasowania w przystępnej cenie i w krótkim czasie realizacji liczne promocje oraz stosowanie najnowocześniejszych środków i technologii dostępnych w tej branży.

 

Dalsze przeglądanie strony, oznacza akceptację użycia ciasteczek ("cookies").