ikona youtube  ikona facebook

Tally Weijl
Moda

Tally Weijl

TALLY WEiJL

Poziom +1

Zobacz na planie
Godziny otwarcia
poniedziałek - sobota 9:00 - 21:00
niedziela 10:00 - 20:00
Kontakt
tel. 728 438 526

TALLY WEiJL to wiodąca, międzynarodowa marka odzieżowa, która projektuje, produkuje i sprzedaje ubrania dla młodych kobiet i dziewcząt. Firma TALLY WEiJL została założona w 1984 roku przez Tally Elfassi-Weijl oraz Beat Grüring w Szwajcarii. Typowa kolekcja TALLY WEiJL przeznaczona jest dla pewnych siebie kobiet, które uwielbiają seksowne ubrania, podkreślające ich kształty. Są zalotne i kochają się bawić. Ta grupa docelowa określona jest głównie przez indywidualny styl życia, a nie wiek.
Marka Tally Weijl budowana jest przez 4 cechy: pewność siebie, seks, moda i zabawa. Otwartość i elastyczność firmy w podejmowaniu nowych trendów znalazła zwolenników w ponad 30 krajach. Oferta TALLY WEIJL zawsze jest bardzo kobieca krótkie spódniczki, sukienki, dopasowane kurtki, spodnie i bluzki, jeansy, topy, buty oraz mnóstwo dodatków takich jak getry, apaszki, skarpetki, zakolanówki, modne torebki i biżuteria.
Kobieta, dziewczyna w wydaniu TALLY WEIJL jest seksowna, wesoła, pewna siebie. Ubiera się w swoim stylu, strój jest wyrazem jej kobiecości i zabawy modą.