Gatta - Moda

ikona youtube  ikona facebook  

Gatta
Moda

Gatta

gatta 3

Poziom +1

Zobacz na planie
Godziny otwarcia
poniedziałek - sobota 9:00 - 21:00
niedziela 10:00 - 20:00
Kontakt

tel. 533 106 333

Marka Gatta jest czołowym producentem wyrobów pończoszniczych w Polsce, posiada jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk w Europie. Produkty Gatta są znane i cenione przez wszystkie klientki, przede wszystkim ze względu na najlepszą jakość, znakomite wzornictwo zgodne z najnowszymi trendami.
Asortyment tworzą marki własne: Gatta Collant, Beauty, Medicare, Active Shapewear to kolekcje rajstop i pończoch kształtujących sylwetkę, wspomagających walkę z cellulitem lub o właściwościach przeciwżylakowych; Gatta Wedding - kolekcja ślubna; Gatta Active, Active Swimwear, Bodywear - to kolekcje odzieży sportowej, kostiumów kąpielowych; Gatta Cottoline - kolekcja dziecięca; Gatta Underwear for man - bielizna dla mężczyzn.
Od października 2014 w salonie dostępna jest kolekcja The Intimate Britney Spears to propozycja dla wszystkich kobiet, które cenią zmysłowe projekty i seksowne dodatki. W kolekcji mamy: kobiece figi, staniki, szorty, gorsety, koszulki nocne, piżamki, kimona czy szlafroczki.

 

Dalsze przeglądanie strony, oznacza akceptację użycia ciasteczek ("cookies").