KOLEKCJA JUST FOR KIDS - Pawo - - Moda

ikona youtube  ikona facebook  

KOLEKCJA JUST FOR KIDS

Nowość
Dodane 2019-03-15

PAWOkids kolekcja komunijna w PAWO!

Komunia Święta to jedno z najważniejszych wydarzeń duchowych dziecka i jego rodziców.

Szanując tę tradycję PAWO przygotowało specjalną kolekcję PAWOkids, w skład której wchodzą:

  • garnitury chłopięce od 248zł,
  • koszule za 99zł,
  • stosowne dodatki już od 29zł,
  • buty za 199zł.

Zapraszamy do salonów stacjonarnych oraz  www.sklep.pawo.pl

 

Firma PAWO przedstawia wyjątkową kolekcję dla młodych dżentelmenów – PAWOkids, w skład której wchodzą garnitury, koszule, dodatki, buty tak aby móc skomponować pełną stylizację dla małego eleganta.
PAWOkids to klasa sama w sobie! Garnitury są wykonane z pięknych tkanin w kolorze granatu, w delikatną rysowaną niebieską kratę – model Antoś lub delikatną strukturę model Gabryś. Fasony marynarek dopasowane w pasie, klapy wąskie, a z tył dwa rozcięcia co znacząco wpływa na komfort noszenia.
PAWOkids - Francja elegancja! Dopełnieniem każdej stylizacji są dodatki: muchy, krawaty, poszetki, to dzięki nim nabiera ona wyjątkowego charakteru podkreśla indywidualny charakter małego eleganta.
Z PAWOkids wszystko jest dopięte na ostatni guzik! Nawet najlepszy garnitur i koszula nie będzie się dobrze prezentować w zestawieniu z trampkami, dlatego w kolekcji PAWOkids znajdziecie również piękne obuwie oraz skórzane paski, dzięki temu mały dżentelmen będzie wyglądał modnie i stylowo od stóp do głowy.
PAWOkids na każdą okazję! Komunia, wesele, chrzciny, uroczysty obiad, czy święta oraz wiele innych okazji, które wymagają specjalnej stylizacji.
PAWOkids - pierwsza klasa! Zapraszamy na indywidualne spotkania w naszych salonach zarówno małych jak i dużych mężczyzn. Nasi certyfikowani Doradcy Wizerunku dopasują idealna stylizację dla syna i taty.

 

Dalsze przeglądanie strony, oznacza akceptację użycia ciasteczek ("cookies").