Nowe kolekcje - Time Trend - - Biżuteria / Akcesoria

ikona youtube  ikona facebook

Nowe kolekcje

Nowość
Dodane 2018-05-16
ASHEVILLE
Nowości Wiosna/Lato 2018
Kolekcja Asheville jest elegancka i klasyczna z natury. Starannie wykonana koperta z stali nierdzewnej idealnie pasuje do paska z wysokiej jakości skóry w kolorze czarnym lub brązowym. Zegarek wyposażony jest w datownik oraz chronograf.
Szerokość koperty wynosząca 41 mm pasuje do większość męskich nadgarstków. Wodoszczelność do 50 m, pozwala na swobodne użytkowania zegarka w życiu codziennym.
 
NASHVILLE
Nowości Wiosna/Lato 2018
Klasyczny styl został zdefiniowany na nowo dzięki dużej, srebrnej bransoletce, która odzwierciedla dziedzictwo GANT. Czarna tarcza typu sunray, minimalistyczny wygląd koperty oraz luminescencyjne wskazówki powodują, że zegarek jest elegancki i łatwo z niego odczytać godzinę.
Szerokość koperty wynosząca 41 mm pasuje do większość męskich nadgarstków. Wodoszczelność do 50 m, pozwala na swobodne użytkowania zegarka w życiu codziennym.
 
BELLINGHAM / BELLINGHAM LADY
Nowości Wiosna/Lato 2018
Klasyczny wygląd tej kolekcji został uzupełniony o prostokątną kopertę. Wskazówki godzinowa i minutowa, zostały tak zaprojektowane, by zwężać się w kierunku indeksów, dzięki czemu udało się uzyskać optyczny środek ciężkości w części centralnej zegarka oraz swoistą i lekkość w okolicach indeksów.

 

Dalsze przeglądanie strony, oznacza akceptację użycia ciasteczek ("cookies").