Informacje organizacyjne/aktualności

ikona youtube  ikona facebook

Informacje organizacyjne oraz aktualności dotyczące rozbudowy Solaris Center.

 

SOLARIS CENTER CORAZ WIĘKSZY!

Prace związane z rozbudową Solaris Center trwają 24h na dobę. W szybkim tempie rośnie skrzydło budynku od strony Placu Kopernika. 

Dzięki modernizacji centrum handlowe zyska ponad 9 tys. mkw. powierzchni GLA, na której pojawi się ok. 40 nowych sklepów i punktów usługowych. Nowa fasada od strony pl. Kopernika będzie przeszklona.

Nie możemy już się doczekać efektu końcowego!

rozbudowa

IMG 4449

 IMG 4455

TYMCZASOWE ZAMKNIĘCIE STOISK/WYSP

Szanowni Państwo, aktualnie w Solaris Center trwa wymiana posadzki, w związku z tym tymczasowo zamknięte zostały stoiska:

KULE - poziom -1

Kochany Chleb - poziom 0

Telakces - poziom 0

Molex (stoisko ze słodyczami) - poziom 0

Wyspa prezentów - poziom 0

IMG 4456

 

Dziękujemy za cierpliwość - zmieniamy się na PLUS!

 

NIECZYNNA STREFA SMAKU

Zmieniamy się na PLUS! Z tego powodu zamknięta została Strefa Smaku na poziomie +2 Solaris Center. Po ukończeniu prac remontowych miejsce zyska nowe punkty gastronomiczne oraz przestronną i wygodną przestrzeń.

Aktualnie zapraszamy do skorzystania z oferty kawiarni Sopelek (poziom 0) oraz Costa Coffee (poziom +1), a także stoiska ze zdrowymi napojami Smooth the Fruit (poziom 0).

Dziękujemy za Państwa cierpliwość i wyrozumiałość!

solaris-rozbudowa-strefa-smaku

 

ZAMKNIĘTE POŁUDNIOWE WEJŚCIE

Wejście do Solaris Center od strony pl. Kopernika zostało wyłączone z użycia. W tym miejscu powstaje nowa przestrzeń wystawienniczo-handlowa. Do czasu zakończenia prac do centrum można dostać się drzwiami od ulicy Żeromskiego lub Oleskiej. Przepraszamy za utrunienia.

02 baner dodatkowy 210x183cm podgld

 

 PARKING

Podczas remontu Solaris Center wydłużone zostały godziny parkingu dla klientów Kina Helios. Widzów ostatnich seansów, którzy zostawili auta na naszym parkingu, prosimy o kontakt z obsługą kina po zakończeniu projekcji filmowej.

solaris-rozbudowa-helios-parking

 

Dalsze przeglądanie strony, oznacza akceptację użycia ciasteczek ("cookies").