Ombre, sombre i warkocze – najnowsze trendy w salonie fryzjerskim Berendowicz&Kublin

ikona youtube  ikona facebook  

 

Czapki z głów, wiosna przyszła! Pora rozpuścić włosy na świeże powietrze. Co zrobić, żeby fryzura wyglądała na świeżą i zadbaną? O tym i o najnowszych trendach fryzjerskich rozmawialiśmy z Panią Martą Gabryk – Isańską, manager salonu Berendowicz&Kublin.

 

Ostre cięcie czy delikatne odświeżenie fryzury? Zauważa Pani rosnącą tendencję do radykalnej zmiany uczesania przez klientki, w związku z nadejściem wiosny?

W tym sezonie Panie bardziej skupiają się na odświeżeniu fryzury po zimie, jak i pielęgnacji włosa, dobranej indywidualnie do ich potrzeb. Trendy w tym sezonie skupiają się na naturalności. Fryzura musi być przede wszystkim praktyczna, a przy tym odpowiednio dobrana przez fryzjera do naszej urody. W salonie B&K przed każdą usługą wnikliwie konsultujemy szczegóły wizyty tak, aby klientka opowiedziała nam czego oczekuje w efekcie końcowym.

Proszę opowiedzieć o najciekawszej metamorfozie, jaką obserwowała Pani w salonie Berendowicz&Kublin w Solaris Center.

Trudno mi teraz podać jeden przykład. Wiele takich metamorfoz ma u nas miejsce. Najciekawsze efekty otrzymujemy gdy klientka zmienia się nie do poznania. Zmienia kolor włosów z ciemnych na blond lub odwrotnie i wykonuje strzyżenie z włosów długich na krótkie.

Jakie dominujące trendy w zakresie fryzur obserwuje Pani w tym sezonie?

Z wybijających się trendów warto wymienić modę na fantazyjną koloryzację włosów. Sombre i ombre nadal dominują na głowach. Nic dziwnego! Ta koloryzacja pasuje niemal każdej z nas. Nadaje włosom trójwymiarowości, nowoczesnego charakteru i rozświetlenia. Najmodniejszym kolorem sezonu jest blorange - połączenie “blondu” i koloru “orange”, chociaż bliżej temu trendowi do różu. Fantastycznie prezentuje się na włosach, które przez farbowaniem były bardzo jasne, platynowe lub poddane dekoloryzacji. W kwestii długości włosów, często wybierana jest długość do ramion. Jest to bardzo uniwersalna fryzura, którą można stylizować na wiele sposobów. Przez kilka ostatnich sezonów modny był przedziałek pośrodku głowy. Podążając za trendami, śmiało można przerzucić włosy na jedną stronę. Dzięki tej małej zmianie nie tylko dokonamy odświeżenia wyglądu, ale odmienimy rysy twarzy! Kobietom posiadającym długie włosy zalecamy pleść fantazyjne warkocze. Fanki ostrzejszego stylu natomiast z pewnością świetnie poczują się z burzą włosów na głowie. Tapirujemy, falujemy, ugniatamy, niczym w latach 80-tych. Z drugiej strony coś dla minimalistek – czyli włosy gładko zaczesane do tyłu. To super modny wiosenny look, dzięki któremu stylizacja nabierze elegancji.

Jak dobrze zadbać o włosy po okresie zimowym?

Po zimie nasze włosy przede wszystkim potrzebują nawilżenia. W salonach fryzjerskich Berendowicz&Kublin oferujemy pielęgnację włosów wykonywaną na kosmetykach światowych marek Kerastase oraz Schwarzkopf Professional, dobieranych indywidualnie do potrzeb klientki.

 

 

Dalsze przeglądanie strony, oznacza akceptację użycia ciasteczek ("cookies").