Informacje

ikona youtube  ikona facebook

Solaris Center otwarty we wszystkie niedziele.

Wielki Finał World of Sports! Atrakcyjne przeceny z powodu tymczasowej likwidacji salonu. Wolrld of Sports powróci w nowej odsłonie po przebudowie Solaris Center.

Informacje o Solaris Center

Informacje organizacyjne dotyczące rozbudowy Solaris Center.

Sprawdź, jak do nas dojechać

Gotowe na sezon plażowy? Jeśli nadal walczycie ze zbędnymi kilogramami, odpuśćcie! Pani Iwona Wilczyńska, kierownik salonu Gatta w Solaris Center, ma dla Was kilka cennych rad - jak dobrać strój kąpielowy, aby pozbyć się kompleksów.

Dowiedz się jak powstał Solaris Center

Na początku lat 90-tych każdy dzieciak marzył o tym, żeby posiadać w swojej szafie coś z charakterystycznymi trzema paskami. Dzisiaj markowa odzież Adidas lub Reebok jest powszechnie dostępna i równie powszechnie noszona. Jak tłumaczy Michał Kochanowski z salonu World Of Sports, to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim styl życia.

Informacje dotyczące wielopoziomowego parkingu w Solaris

Czapki z głów, wiosna przyszła! Pora rozpuścić włosy na świeże powietrze. Co zrobić, żeby fryzura wyglądała na świeżą i zadbaną? O tym i o najnowszych trendach fryzjerskich rozmawialiśmy z Panią Martą Gabryk – Isańską, manager salonu Berendowicz&Kublin. 

Informacje kontaktowe Solaris Center

Restauracja sieci KFC - światowy pionier wśród barów szybkiej obsługi, słynący z pysznych kurczaków w chrupiącej panierce, 5 września rozpoczęła swoją działalność w Solaris Center.

Powierzchnia biurowa do wynajęcia w Solaris Center

 

Dalsze przeglądanie strony, oznacza akceptację użycia ciasteczek ("cookies").