Informacje

ikona youtube  ikona facebook  

Wielkie widowisko na otwarcie nowego Solaris Center

Salony nowych marek, atrakcyjne promocje, a do tego niezwykłe, multimedialne show – to wszystko czeka nas 21 czerwca o 21:00, na pl. Kopernika. Po trwającej półtora roku rozbudowie, zapraszamy na uroczyste otwarcie obiektu w towarzystwie tańca, muzyki i efektów wizualnych. Tego dnia Słońce wzejdzie o zachodzie, a rabaty sięgną zenitu!

Nadszedł moment, na który wszyscy od dawna czekali. Po półtorarocznych pracach budowlanych i modernizacyjnych wreszcie możecie się cieszyć odnowioną i bardziej funkcjonalną galerią Solaris Center. Otwieramy swoje drzwi dla odwiedzających i to z wielkim rozmachem! Rozkręcamy Wielką Weekendową Akcję Rabatową, w dniach 21-22 czerwca. Z tej okazji w piątek 21 czerwca wydłużymy godziny otwarcia do 22:30, abyście wszyscy mogli skorzystać z mega promocji. A to dopiero początek niespodzianek!

Kilkudziesięciu artystów, ponad 200 metrów kwadratowych powierzchni multimedialnej, godziny przygotowań i prób, a efekt – zobaczycie sami, 21 czerwca na Placu Kopernika. Przed nami jedyne i niepowtarzalne night show w Opolu! Główny punkt programu – spektakularne widowisko dla szerokiej publiczności, to połączenie muzyki granej na żywo, tańca wykonanego przez zawodowych tancerzy, feerii świateł i multimediów opracowanych przez specjalistów od efektów oraz wokali. Poprzedzi je przemówienie gościa honorowego, prezydenta Miasta Opole – Arkadiusza Wiśniewskiego.

Przedstawienie rozpocznie się o 21:00, jednak bramy otwieramy już od godziny 20:00. Warto przyjść wcześniej, aby zająć jak najlepsze miejsce przy scenie. Będzie na co popatrzeć!

Czapki z głów, wiosna przyszła! Pora rozpuścić włosy na świeże powietrze. Co zrobić, żeby fryzura wyglądała na świeżą i zadbaną? O tym i o najnowszych trendach fryzjerskich rozmawialiśmy z Panią Martą Gabryk – Isańską, manager salonu Berendowicz&Kublin. 

Renowacja kina Helios trwa w najlepsze! Kino pięknieje z każdym dniem, bardzo dziękujemy wszystkim widzom za cierpliwość.

A już niedługo będziemy mogli zaprosić Państwa do zupełnie odmienionego wnętrza.

Restauracja sieci KFC - światowy pionier wśród barów szybkiej obsługi, słynący z pysznych kurczaków w chrupiącej panierce, 5 września rozpoczęła swoją działalność w Solaris Center.

Drodzy Kierowcy!

Informujemy o zmianach w organizacji ruchu w rejonie pl. Kopernika.

W okresie od 9 lipca do końca sierpnia do galerii dostaniemy się od ulicy Osmańczyka, Sienkiewicza, Oleskiej oraz Grunwaldzkiej.

Solaris Center otwarty we wszystkie niedziele.

Informacje o Solaris Center

Wielki Finał World of Sports! Atrakcyjne przeceny z powodu tymczasowej likwidacji salonu. Wolrld of Sports powróci w nowej odsłonie po przebudowie Solaris Center.

Sprawdź, jak do nas dojechać

Informacje organizacyjne oraz aktualności dotyczące rozbudowy Solaris Center.

Zmieniamy się na PLUS!

Dowiedz się jak powstał Solaris Center

Gotowe na sezon plażowy? Jeśli nadal walczycie ze zbędnymi kilogramami, odpuśćcie! Pani Iwona Wilczyńska, kierownik salonu Gatta w Solaris Center, ma dla Was kilka cennych rad - jak dobrać strój kąpielowy, aby pozbyć się kompleksów.

Informacje dotyczące wielopoziomowego parkingu w Solaris

Na początku lat 90-tych każdy dzieciak marzył o tym, żeby posiadać w swojej szafie coś z charakterystycznymi trzema paskami. Dzisiaj markowa odzież Adidas lub Reebok jest powszechnie dostępna i równie powszechnie noszona. Jak tłumaczy Michał Kochanowski z salonu World Of Sports, to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim styl życia.

Informacje kontaktowe Solaris Center

 

Dalsze przeglądanie strony, oznacza akceptację użycia ciasteczek ("cookies").