Informacje

ikona youtube  ikona facebook  

Renowacja kina Helios trwa w najlepsze! Kino pięknieje z każdym dniem, bardzo dziękujemy wszystkim widzom za cierpliwość.

A już niedługo będziemy mogli zaprosić Państwa do zupełnie odmienionego wnętrza.

Restauracja sieci KFC - światowy pionier wśród barów szybkiej obsługi, słynący z pysznych kurczaków w chrupiącej panierce, 5 września rozpoczęła swoją działalność w Solaris Center.

Drodzy Kierowcy!

Informujemy o zmianach w organizacji ruchu w rejonie pl. Kopernika.

W okresie od 9 lipca do końca sierpnia do galerii dostaniemy się od ulicy Osmańczyka, Sienkiewicza, Oleskiej oraz Grunwaldzkiej.

Solaris Center otwarty we wszystkie niedziele.

Informacje o Solaris Center

Wielki Finał World of Sports! Atrakcyjne przeceny z powodu tymczasowej likwidacji salonu. Wolrld of Sports powróci w nowej odsłonie po przebudowie Solaris Center.

Sprawdź, jak do nas dojechać

Informacje organizacyjne oraz aktualności dotyczące rozbudowy Solaris Center.

Zmieniamy się na PLUS!

Dowiedz się jak powstał Solaris Center

Gotowe na sezon plażowy? Jeśli nadal walczycie ze zbędnymi kilogramami, odpuśćcie! Pani Iwona Wilczyńska, kierownik salonu Gatta w Solaris Center, ma dla Was kilka cennych rad - jak dobrać strój kąpielowy, aby pozbyć się kompleksów.

Informacje dotyczące wielopoziomowego parkingu w Solaris

Na początku lat 90-tych każdy dzieciak marzył o tym, żeby posiadać w swojej szafie coś z charakterystycznymi trzema paskami. Dzisiaj markowa odzież Adidas lub Reebok jest powszechnie dostępna i równie powszechnie noszona. Jak tłumaczy Michał Kochanowski z salonu World Of Sports, to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim styl życia.

Informacje kontaktowe Solaris Center

Czapki z głów, wiosna przyszła! Pora rozpuścić włosy na świeże powietrze. Co zrobić, żeby fryzura wyglądała na świeżą i zadbaną? O tym i o najnowszych trendach fryzjerskich rozmawialiśmy z Panią Martą Gabryk – Isańską, manager salonu Berendowicz&Kublin. 

 

Dalsze przeglądanie strony, oznacza akceptację użycia ciasteczek ("cookies").